Розвиток економіки – теж журналістська справа

http://jerait.com

Вже другий рік поспіль Запорізька обласна організація НСЖУ проводить акцію «Підтримаємо українського виробника». В її рамках запорізькі мас-медіа зустрілися з керівниками та представниками профспілки Запорізького електровозоремонтного заводу. Це свого роду унікальне підприємство. Воно єдине в Україні ремонтує електровози 9 серій та рухомий склад всіх залізниць. Має велику історію і великі здобутки, але в минулому. Далася взнаки економічна криза, але найбільше – неефективний менеджмент підприємства. І як наслідок – відсутність обігових коштів, заборгованість кредиторська та по енергоносія, заборгованість по зарплаті, скорочення робочого тижня.

Два тижні тому за конкурсом призначений новий голова правління – Олег Вінник. На завод прийшла команда кризових менеджерів-професіоналів. І вони, і сам голова правління вже мають вдалий досвід роботи по виведенню з кризи українських підприємств. Тож за два тижні змогли не тільки повністю вивчити ситуацію, але й розробили стратегічний план розвитку, сформували портфель замовлень більш як на 272 мільйони гривень, домовилися з «Укрзалізницею» про 30-відсотковий аванс під ці замовлення і розпочали виплату заробітної плати та закупівлю комплектуючих і запчастин. Бо в цехи підприємства за підписаними договорами вже поставлено на ремонт 2 електровози.

Плани у нової команди амбітні – до початку серпня перейти на нормальний робочий тиждень і оголосити про додатковий набір робітників та ІТП. Є робота – будуть зарплати і премії. До речі, команда Олега Вінника бере курс на підвищення зарплати до рівня середньо обласної, а це – 4,5 тисячі гривень – та ще й на виплату премій і розрахувала, що підприємство зможе завершити рік з прибутком у 20-25 мільйонів.

Керівники підприємства охоче спілкувалися із журналістами, відповіли на всі запитання журналістів, висловили подяку за підтримку і намір підтримувати із ЗМІ постійний зв’язок, бо саме така співпраця – реальний внесок журналістів у розвиток української економіки.

http://jerait.com