Фестиваль дитячої творчості

http://jerait.com

Міжнародний фестиваль дитячої творчості - конкурс мистецтв  «Хортиця – серце Європи» в рамках Днів польської культури в Запорізькій області «Pod jednym Niebem» на честь солідарності поляків з народом України відбувся у ПК «Титан».

Організаторами фестивалю стали Всеукраїнська громадська організація «Талановиті діти України» і Товариство Польської культури ім. св. Іоанна Павла ІІ за підтримки Генерального консульства республіки Польща в Україні у м. Харкові. Медіа-підтримку фестивалю забезпечила Запорізька обласна організація Національної спілки журналістів України.

– Наш фестиваль-конкурс мистецтв проводимо з метою ознайомлення представників різних міст, країн з розмаїттям культурного скарбу нашої держави, створення для дітей і молоді можливості творчого спілкування, розкриття нових талантів, взаємозбагачення культурних традицій, - розповіла голова оргкомітету - керівник Запорізької обласної організації ВГО «Талановиті діти України» Людмила Пісковська. 

У фестивалі-конкурсі виступили 46 учасників переважно із Запорізької та Дніпропетровської областей і м. Київ - солісти та творчі колективи всіх жанрів: вокалісти, танцювальні та циркові колективи, інструменталісти. А юні майстри декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва представили свої дивовижні роботи на виставці у холі ПК «Титан». 

- Ми стали свідками справжнього свята дитячої творчості. Наша малеча вражає своєю талановитістю. Високий рівень виконавської майстерності у цих дітей поєднаний із відповідним інтелектуальним розвитком. Мені було приємно почути, що малюки і підлітки виконували пісні польською мовою, - підтвердив член журі фестивалю – художній керівник прославленого народного ансамблю Запорізької міліції «Пернач» Олександр Мацкевич. 

Конкурсна програма тривала цілий день.

Наталія Георгієва

http://jerait.com