Тренінг з безпеки в зонах військових конфліктів

http://jerait.com

Незалежна медіа-профспілка в рамках роботи Об’єднаного Центру допомоги журналістам спільно з Національною спілкою журналістів України запросила журналістів, фотокорів, операторів ЗМІ Запорізької області на 2-денний тренінг з питань безпеки журналістської роботи у місцях підвищеного ризику за методикою Міжнародної федерації журналістів.

Під час тренінгу працівники ЗМІ отримали знання, як підготуватися та розпланувати роботу у місцях підвищеного ризику, про особисту безпеку та безпеку у транспорті під час поїздок, поведінку на блок-постах, як не стати заручником та як правильно поводитися, якщо це таки трапилося, про загрози від різних видів зброї та способи мінімізації ризиків для журналістів, поведінка під час авіа-нальотів, як не втратити професійну апаратуру і зберегти цінні відео - та фотоматеріали, тощо. Окрема сесія була присвячена питанням, як зберігати психологічну стабільність у екстремальних ситуаціях, які техніки можна використовувати для відновлення стійкості психіки та для зменшення стресу, техніки для самодопомоги та допомоги колегам, як запобігати професійному вигоранню, тощо.Також програма тренінгу передбачила проведення практичного заняття для відпрацювання практичних навичок.

Тренінг проводився за підтримки Програми У-медіа, яка виконується організацією Інтерньюз за кошти Агентства з Міжнародного розвитку США. Об’єднаний Центр допомоги журналістам НСЖУ та НМПУ створений за методичної Міжнародної федерації журналістів.

Прес-центр ЗОО НСЖУ

http://jerait.com