Турнір юних журналістів

http://jerait.com

За сприяння Мелітопольської міськрайонної первинної організації ЗОО НСЖУ відбувся Турнір юних журналістів. Проводиться він серед шкільної молоді, яка планує в перспективі одержати професію журналіста, вже кілька років поспіль в гімназії №19. Бо саме цей навчальний заклад першим в Запорізькій області відправив свою  команду на Всеукраїнський турнір юних журналістів у 2005 році і започаткував міжшкільні "журналістські баталії" в Мелітополі.

Цього року в турнірі взяли участь команди 16 мелітопольських шкіл, чотири з яких вийшли у фінал. Юні журналісти показали і теоретичні знання з обраної професії, і практичні навички. Було чимало доволі талановитих і оригінальних виступів. 

Організатори акції сподіваються, що Турнір юних журналістів став для мелітопольських школярів не лише грою, а й реальною мотивацією при виборі майбутньої професії. Спілкування з учасниками заходу підтвердило, для більшості саме так і сталося. Тож через кілька років запорізька та й українська журналістики можуть розраховувати на гідне молоде поповнення. 

Переможці турніру отримали дипломи та цінні подарунки від Мелітопольської міськрайонної первинної організації ЗОО НСЖУ.

Діляра Кудусова

http://jerait.com