За чесний виборчий процес

http://jerait.com

Гостем запорізьких ЗМІ  в «Політклубі» ЗОО НСЖУ був кандидат у народні депутати Верховної ради України по 75-ому виборчому округу м. Запоріжжя (Ленінський та Заводський райони).

Прес-конференцію Петро Синенко розпочав зі статистики, згідно з якою Україна займає перше місце в рейтингах за кількістю ядерних відходів, за рівнем корупції й податків, та останнє – за станом екології, якістю життя і, особливо, за якістю державного управління.

– Потрібні реформи , – говорить Петро Іванович. – Територіальні громади повинні стати основою народовладдя. Освіті та народній медицині необхідно повернути доступність. 

Я виступаю за мир, – продовжує кандидат, – тому що війна – страшне лихо людства. Вона залишила слід і у моєму житті: молодший син Сергій загинув під час Автомайдану, а старший, Андрій, потрапив до полону на Донбасі.  

Слід наголосити на тому, що Петро Синенко допомагає волонтерам закупати продукти, обмундирування та медикаменти для української армії, Національної гвардії та добровольчих батальйонів.

Кілька примірників книги «Слово Майдана» Олега Виноградова кандидат у народні депутати подарував бібліотекам міста Запоріжжя. Сто розповідей учасників і очевидців подій, які відбулися на Майдані Незалежності в Києві, допоможуть не лише пройнятися кривавою історією України, а й дізнатися правду про «Революцію гідності». Є серед героїв книги й імена запоріжців – Петра Івановича Синенка і його загиблого сина, Сергія Синенка.

Увазі журналістів була надана статистика звернень громадян та організацій до кандидата:

– Теми звернень актуальні для кожного мешканця міста, – відзначає Петро Іванович, – адже серед них і питання корупції у школах, лікарнях, дитячих садках тощо (489 звернень), і питання соціального забезпечення (316), і проблеми ремонту доріг (185) та інші. Отримано до 1 800 звернень, що свідчить про те, що місто потребує допомоги та змін, що Запоріжжя потребує справжнього депутата, а не політичного кілера.

Також Петро Іванович продемонстрував присутнім його ставлення до зрадників та нечесних учасників виборчого процесу, які обманюють запоріжців фальшивими гаслами: до прес-клубу він приніс декілька кілограмів лапши. 

Наталія Гордибакіна

http://jerait.com