Разом – переможемо!

http://jerait.com

В прес-центрі ЗОО НСЖУ «Журналіст» пройшла зустріч запорізькими мас-медіа з організаторами акції-концерту артистів української естради «Підтримай військо України!» Її ініціатором став член Національної спілки журналістів України, відомий запорізький співак і композитор Анатолій Сердюк.

Він зібрав для участі в благодійному концерті цілу плеяду знаних українських артистів. Це, зокрема – народні артисти України Павло Дворський, Анатолій Матвійчук (Київ), Ніна Шестакова (м.Харків), Відомі запорізькі співаки та гурти. Всі вони виступатимуть 26 вересня в великому  концертному залі Запоріжжя – ДК «Дніпроспецсталь» безплатно. А кошти, зібрані під час проведення акції, підуть на придбання бронежилетів, обмундирування та амуніції для воїнів 55-ої артилерійської бригади та Бердянського загону прикордонників, які несуть бойову службу в зоні АТО.

Разом зі співаком-журналістом до акції долучилися представники Запорізької обласної ради ветеранів прикордонних військ, військового комісаріату області, громадської ради облдержадміністрації, міськвиконком та запорізькі журналісти.

http://jerait.com