Музичні подарунки від Сергія Пелюка

http://jerait.com

В день жіночого свята ветеранам-журналістам неймовірно пощастило: до них з привітаннями та музичними подарунками завітав особисто директор музичного коледжу ім. Платона Майбороди Сергій Пелюк.

Сергій Олександрович – всесвітньовідомий музикант-віртуоз, який веде активну мистецьку діяльність, зокрема є організатором квінтету «Містерія», який працює на базі закладу. Він натхненник та організатор багатьох музичних подій, наприклад, започаткованого та успішно поведеного конкурсу піаністів  В. Віардо, який у 2007 році набув статусу Міжнародного. За ініціативою Сергія Пелюка в квітні 2016 року у м. Запоріжжі пройшов І Всеукраїнський відкритий конкурс баяністів – акордеоністів «Баянне коло на Запоріжжі», в якому взяли участь понад 100 молодих музикантів з усіх областей України. В квітні 2017 року в рамках  ІІ Всеукраїнського конкурсу «Баянне коло на Запоріжжі» відбувся арт – перформанс. 100 музикантів з усієї країни виконали «Запорізький марш»  (муз. Є. Адамцевича), керував оркестром автор ідеї Сергій Пелюк, а в 2018 році ІІІ конкурс «Баянне коло на Запоріжжі» пройшов за участю Надзвичайного і Повноважного  посла Франції в Україні Ізабель Дюмон.

Сергій Пелюк – постійний член журі Міжнародних конкурсів: «Citta di  Lanciano» (Італія), «Візерунки Прикарпаття» (м. Дрогобич), «ІнтерАккоСвітязь» (м. Луцьк), «Україна – моя любов» (м. Запоріжжя), «Провесінь» (м. Кіровоград),  «Акорди Хортиці» (м. Запоріжжя), «Баянне коло на Запоріжжі» (м. Запоріжжя),  «Зірки Азова» (м. Бердянськ).

Також Сергій Олександрович веде активну громадську роботу – він голова Запорізького обласного відділення Всеукраїнської музичної спілки, яка займається активним пропагуванням національного музичного мистецтва не тільки в Запорізькому регіоні, в Україні, а й в країнах Європи.

І ось уявіть собі зірка такої величини прибула у прес-центр «Журналіст», щоб ближче познайомитися з ветеранами-журналістами, чиї імена золотими буквами вписані у літопис запорізької журналістики. Прийшов, до речі, не сам а з чудовим саксофоністом – Олександром Піддубняком, який є головою циклічної комісії духових та ударних інструментів музичного коледжу.

Каскад світових музичних шедеврів у виконанні справжніх професіоналів перемежався з переспівами народних пісень і  вічних шлягерів української естради. Співали всі – і співаки «Музичної ескадрильї», що підготували на цей день концертну програму, і аматори співу, але професіонали пера та мікрофону, - журналісти. А потім всі розділилися на дві команди і змагалися, яка ж знає більше пісень з жіночими іменами. Ще читали вірші і авторські, і класичні, бо журналісти знають їх безліч!

Була у святковому вечері і офіційна сторінка: голова ЗОО НСЖУ Наталія Кузьменко та відповідальний секретар Валентина Манжура вручили Сергію Пелюку та Олександру Піддубняку Спеціальні Подяки від голови Національної спілки журналістів України Сергія Томіленко. Також ветерани одностайно обрали нового керівника ветеранської журналістської організації ЗОО НСЖУ – їм став Віктор Армяновський. У добрий час, ветерани!

Всі були в захваті і від спілкуванням з сучасним видатним музикантом Сергієм Пелюком, і від дружньої прекрасної атмосфери, яка панувала в прес-центрі.

Наталія Вадимова, фото автора

http://jerait.com