Журналісти-переселенці вручили виготовлені власноруч подарунки артистам філармонії

http://jerait.com

У першу неділю березня артисти Запорізької обласної філармонії порадували своїх шанувальників двома неймовірно чудовими  концертами -   програмами «The best for women» у виконанні академічного симфонічного оркестру та «Жінки, фантазії та мрії», де силу свого таланту демонстрували артисти філармонії. У святковому музичному вихорі кружляли прекрасні твори світових хітів у виконанні майстрів сцени.

І як завжди, в залі для глядачів були присутні журналісти-переселенці і ветерани журналістики. Тісна дружба між представниками двох творчих професій триває вже багато років, а коли у місто приїхали медійники з окупованих територій, то зв’язок філармоністів та журналістів ще більш зміцнився.

В Запорізькому центрі солідарності журналістсів, де зараз активно працюють журналісти-переселенці, виникла прекрасна ідея, як подарувати свято артистам, які постійно дарують радість людям. Серед наших колег є справжня майстриня рукодільниця Алла Шамрай з Енергодару, яка навчає нас тому, що добре вміє сама. Вона вже проводила декілька майстер-класів з нами по виготовленню квітів-брошок, а тепер – як зробити так, щоб на блакитному атласі розквітла  золотава мімоза. Це унікальна вишивка стрічками, яка оформлюється у рамки, створюючи наче живу картинку. Новоспечені майстрині-журналістки виготовили  11  світлин та 10 маків і відправились у філармонію вітати музикантів.

Коли відгриміли овації всі учасники концерту зібралися на сцені на заключний акорд – привітання генеральної директорки заслуженого працівника культури України Ірини Конаревої. Зі словами подяки та щирої любові від імені  журналістів-переселенців до творчих колективів і солістів звернулась також голова Запорізької обласної організації НСЖУ, співкоординаторка Центру журналістської солідарності  Наталія Кузьменко. Вона вручила Грамоти ЗОО НСЖУ Ірині Ценовій – начальнику концертного відділу, Катерині Похиленко – провідному редактору філармонії  та  Дмитру Мітніку – диригенту академічного симфонічного оркестру. Авторки рукотворних творів – журналісти-переселенці вручили свої незрівняні роботи  керівникам та артистам під їхні бурхливі оплески.

- Такий незвичайний обмін компліментами на адресу друг друга відбувся в святкові дні в концертному залі філармонії, - каже Вікторія Горбатко з Бердянська. – Дуже приємно, що нас завжди  привітно і тепло зустрічають. А ми змогли так не ординарно віддячити нашим улюбленцям. Сподіваюсь, що такий творчий обмін буде продовжуватися!

Наталія Вадимова

http://jerait.com