Токмацькі журналісти подарували книги шкільним сільським бібліотекам

http://jerait.com

14 лютого відзначався Міжнародний день дарування книги. Саме до цього свята, що об'єднує всіх, хто дарує книги дітям і прищеплює їм любов до читання, громадські організації «Платформа Суспільної Взаємодії» (Наталія Криворучко) і «Лада-ЮА» (Юлія Корнієнко) оголосили про проведення спільної благодійної акції «Подаруй у сільські шкільні бібліотеки книги».

Цю добру справу зі збору книг підтримали самі організаторки акції і небайдужі токмачани – головний спеціаліст Токмацької міської ради Володимир Синиця, директорка Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Анна Мовчан, співробітниці Центру, колектив Багатопрофільного центру професійно-технічної освіти, авторка збірки для дітей «Казки Запорізької землі» Тетяна Симоненко.

Повний пакет книг від Національної спілки журналістів України, Запорізької та Одеської обласних організацій НСЖУ, а також авторські книги для шкільних сільських бібліотек передали журналісти Токмацької міськрайонної газети «Таврія» Людмила Арман і Михайло Арман.

- Життя книги триває доти, доки її читають. Якась книга живе сторіччя, якась один день. Ми впевнені, що всі книги, які ми передали для сільських шкільних бібліотек Токмацької ОТГ , будуть жити довго, - зазначила головна редакторка газети «Таврія», член правління Запорізької обласної організації НСЖУ Людмила Арман.

http://jerait.com