Завершено прийом робіт на фотоконкурс ЗОО НСЖУ

http://jerait.com

Он-лайн фотоконкурс «Осіннє золото у зиму переходить...» був оголошений в листопаді і тривав практично три місяці – з осені – в зиму. Звідси – і така незвичайна його назва, і зумовлені нею такі різнопланові (і різної пори року водночас!) роботи, які були представлені на конкурс.

Нагадаємо, що проходить він у двох номінаціях:

1. «Кращий професійний фотокореспондент (фотохудожник)». 

2. «Кращий самодіяльний аматорський фотокореспондент (фотохудожник)». 

Окрім нагород за перші три місця в обох номінаціях передбачено також приз глядацьких симпатій. 

Конкурс викликав неабиякий інтерес серед журналістів. 23 учасники (аматори і професіонали) із Запоріжжя, Токмака, Мелітополя, Енергодару, Більмака, Бердянська надіслали до оргкомітету понад 150 світлин. 

На першому етапі було відібрано для публікації на сайті ЗОО НСЖУ і подальшої участі в конкурсі по три знімки кожного автора. Саме їх з представленням учасників ми публікували на нашому сайті і у Фейсбуці.  Ці світлини і буде розглядати журі для визначення переможців.

Після підбиття підсумків конкурсу і вручення нагород  фотографії переможців, а також по одній світлині всіх учасників конкурсу (за їх вибором!) будуть представлені на виставці у прес-центрі ЗОО НСЖУ «Журналіст».

Урочисте підбиття підсумків і нагородження переможців фотоконкурсу «Осіннє золото у зиму переходить…» планується на початку березня. Про дату буде повідомлено додатково.

Валентина Бистрова

http://jerait.com