І знову Вічність забрала колегу

http://jerait.com

Від ковіду помер наш колега, відомий бердянський журналіст, член НСЖУ Олександр Васильович Стариков. В ньому було стільки життєдайної сили і енергії, стільки творчої наснаги і оптимізму, що, здавалося, ніяка хвороба його не здолає. Але, попри всі зусилля, його життя обірвалося - в розквіті творчого таланту він пішов за обрій, у синю Вічність.

Він був журналістом за покликанням, за душею, його щасливою долею стала газета «Південна зоря», в якій він багато років плідно і творчо працював завідуючим відділом, написав кілька книг. Журналіст-краєзнавець, освічений, ерудований, Олександр Стариков однаково глибоко і цікаво писав не лише про буденні справи, а й про мистецтво, і про сферу державної безпеки. Саме в цій галузі минулого року Олександр Васильович Стариков був визнаний лідером Всеукраїнського рейтингу професіоналізму. Хоча, безумовно, лідером він був у всьому.

А ще він був щирою і доброю людиною, охоче ділився з молоддю своїм багатим професійним досвідом, був вірним другом і надійним товаришем

Олександр Васильович Стариков залишиться в нашій пам’яті як людина, яка гідно, наповнено і корисно пройшла свій життєвий шлях і залишила по собі добрий слід. 

Сумуємо з приводу непоправної втрати. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять!

Правління Запорізької обласної організації НСЖУ

http://jerait.com