Запорізькі журналісти потребують допомоги!

http://jerait.com

Запорізька обласна організація НСЖУ оголошує довгострокову благодійну акцію «Журналісти потребують допомоги» на підтримку хворих на COVID працівників регіональних ЗМІ, які в умовах епідемії продовжують виконувати свої службові обов’язки, та ветеранів-журналістів, які через карантин опинилися в нелегких фінансових умовах. Зараз вже багато наших колег опинилися на лікарняному ліжку, і потребують кошти на придбання дорогих ліків, бо у Національної Служби Здоров’я України, яка повинна повністю  забезпечувати хворих на COVID, вже є з  цим проблеми. І це офіційно визнають лікарі.

В проведенні цієї благодійної акції ми розраховуємо на допомогу кожного журналіста в підтримці колег, на наших друзів, партнерів, благодійників. При цьому хочемо наголосити, що мова не йде про великі пожертви. Хтось знайде для тих, хто потребує підтримки, 50 чи 100 гривень, хтось, можливо, 200 чи 500 – 1000. Будемо вдячні за будь-яку суму пожертви, кому яка під силу. Адже сила благодійності – не в розмірі пожертви, а в поруху душі – підтримати ближнього. 

Тож, звертаємося до всіх з проханням долучитися до благодійної акції та перерахувати на наш рахунок благодійний внесок в посильному для вас розмірі. 

Наші реквізити: Запорізька обласна організація НСЖУ, р/р UA333133990000026003055703738 ЗРУ КБ «Приватбанк код ОКПО 20527666 з позначкою: Благодійний внесок. 

Будемо раді будь-якій допомозі і вдячні всім за розуміння та підтримку!

Правління ЗОО НСЖУ

http://jerait.com