Пройшов футбольний турнір на Кубок відомого журналіста

http://jerait.com

Більше, ніж пів століття, в селищі Більмак, що на Запоріжжі, проводяться футбольні змагання серед основних складів команд на перехідний приз районної газети «Рідний край». Із 2008 року кубок носить ім'я її багаторічного редактора Олександра Олексійовича Кліценка. За традицією цей спортивний турнір приурочується черговій річниці вигнання нацистських окупантів із сіл і селищ нашого краю.

Змагання на приз райгазети вважаються найпрестижнішими серед футболістів. Тій команді, яка три роки поспіль виборює Кубок, цей спортивний трофей залишається навічно.

Фінальна частина турніру на кубок імені Олександра Кліценка відбулася на полі мультиспортивного майданчика біля школи мистецтв у райцентрі. За найпрестижніший трофей у районі змагалися футбольні команди «Дружба» із Благовіщенки та «Алоінс-Бізон-Тех» з районного центру. Уболівальники, котрі прийшли того дня подивитися на фінальну гру футбольного турніру, не прогадали. Матч справді був видовищним. Одинадцять разів м'яч потрапляв у сітку воріт! Того дня удача була на боці футболістів команди «Алоінс-Бізон-Тех».Вони виграли з розгромним рахунком 10:1.

Учасників фінальної гри футбольного турніру привітав редактор районної газети «Рідний край» Костянтин Причиненко. Він вручив Грамоти редакції за перше і друге місця, а також премії. За традицією, якій уже тринадцять літ, перехідний кубок імені Олександра Кліценка команді «Алоінс-Бізон-Тех» вручив його син – Олексій Кліценко.

Організатори футбольних змагань на кубок газети «Рідний край» імені Олександра Кліценка щиро вдячні всім командам, тренерам, працівникам дитячо-юнацької спортшколи, районній федерації футболу, спонсорам, які підтримують спортсменів, усім уболівальникам.

Костянтин Причиненко

Фото Василя Прохоровича

http://jerait.com