Виховувати патріотів, формувати українську націю

http://jerait.com

Всеукраїнське громадське об’єднання «Бойове братерство України» розробило комплексну програму «Утвердження національної ідентичності та формування єдиної української політичної нації», презентація якої відбулася в прес-центрі «Журналіст» Запорізької обласної організації НСЖУ.  В ній взяли участь представники громадських організацій воїнів АТО, воїнів-афганців, ветеранських та волонтерських організацій, представники влади, науковці, які займаються проблемами національно-патріотичного виховання та журналісти.

Програма охоплює практично всі верстви населення, починаючи з дитячого садочка, школи, далі -  студентської молоді, військових, державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування.  Така комплексна багатовекторна робота забезпечить умови і можливості для утвердження національної самоідентичності

Як підкресли президент «Бойового братерства України» Павло Жебрівський, - саме у козацькому краї ці ідеї отримають не тільки підтримку, але й розвиток, бо звідси починалася українська самоідентичність, сама історія розвитку демократії і любові до України.

Про плани і реальні справи «Бойового братерства України», як то адаптація до мирного життя та медико-психологічна реабілітація воїнів, що повернулися з зони бойових дій, підтримка дітей, чиї батьки загинули на війні, проект створення умов для працевлаштування та розвитку власної справи ветеранів АТО, юридична підтримка тощо – розповіли журналістам та присутнім голова спілки «Бойове братерство України» Леонід Климчук та доктор наук, професор Володимир Бурдюк.

Разом з усіма учасниками запорізькі журналісти підтримали програму «Утвердження національної ідентичності та формування єдиної української політичної нації», адже ця тема надзвичайно близька їм, вони постійно висвітлюють її у своїх друкованих виданнях, теле- та радіопрограмах.

Презентація дала багатий матеріал і для роздумів, і для практичної роботи. Тим більше, що саме в Запоріжжі активно розробляє і просуває ці ідеї професор Олена Каплунівська – засновник Академії розвитку особистості, з якою «Бойове братерство України» тут же, на презентації заключило договір про співпрацю.

Крім того, після презентації керівництво спілки Бойового братерство України» провело робочу зустріч з керівниками запорізьких громадських організацій воїнів АТО та воїнів афганців, інших організацій військового напрямку. На ній досягнуто домовленості щодо створення обласного осередку ГО «Бойове братерство України», щоб об’єднати зусилля по допомозі учасникам бойових дій, на національно-патріотичному вихованні громадян України та формуванні української нації. А отже, і запорізькі журналісти зможуть, маючи інформацію з перших рук, більш активно долучитися до цієї важливої роботи. 

Валентина Бистрова

http://jerait.com