Закон один для всіх

http://jerait.com

У прес-центрі «Журналіст» Запорізької обласної організації НСЖУ відбувся прес-брифінг керівництва «Національного корпусу» та «Національних дружин Запоріжжя щодо затримань молодих патріотів, яких звинувачують у псуванні агітаційних наметів «ОПЗЖ»,що були виставлених на вулицях міст з порушенням виборчого законодавства задовго до офіційного старту виборчої кампанії.

Адвокати звинувачених розповіли про обурливі факти вибіркового правосуддя з боку правоохоронних органів. Молодим патріотам інкримінують ч. 2 статтю 296 КК України (хуліганство, вчинене групою осіб, що карається обмеженням волі на строк до п'яти років). Аналогічні справи, які стосувались інших політичних сил, ніколи не виходили за рамки адміністративних правопорушень, що є свідченням заангажованості правоохоронних органів. 

В той же час численні скарги та виклики поліціантів на місця агітаційних наметів ОПЗЖ, у більшості, закінчуються нічим. 

Адвокати підкреслили, що не вбачають жодного складу кримінального правопорушення, бо дії активістів були спрямовані на те, щоб зупинити незаконну агітацію, яка наразі, дійсно мала місце, що підтверджується доданими до справи матеріалами. На їхню думку, такі дії правоохоронців підтверджують вибіркове ставлення до правопорушень за фактором політичних вподобань та переконань, що взагалі неприпустимо. Бо закон – один для всіх.

http://jerait.com