Журналісти навчаються

http://jerait.com

В прес-центрі «Журналіст» Запорізької обласної організації НСЖУ відбувся семінар для працівників місцевих мас-медіа «Співробітництво Україна – НАТО. Регіональний вимір». Організатор - Український інститут підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси.

Тематика семінару була різноплановою. В режимі онлайн перед журналістами виступили директор Центру інформації та документації НАТО в Україні Барбора Маронкова, яка розповіла про відносини України та НАТО, і директорка програм цього Центру Світлана Ротаєнко. Тема її виступу – «Невійськові проекти НАТО в Україні». Медійники почули чимало нової та цікавої інформації, яку зможуть використати при підготовці матеріалів для своїх видань.

Про інформаційну війну; значення, форми та методи говорив з журналістами керівник Центру статегічних досліджень Павло Жовніренко, а про військове співробітництво Україна-НАТО розповів керівник безпекових програм Центру глобалістики «Стратегія ХХ1» Павло Лакійчук. 

Медійники також з цікавістю прослухали розповідь доповідь голови Громадської ліги Україна - НАТО, викладача Укртелерадіопресінституту Олега Кокошинського про історію Північноатлантичного Альянсу НАТО, який об’єднує більшість країн Європи, США і Канаду, і куди прагне вступити Україна, про завдання і виклики, на які відповідає цей військово-політичний блок. 

Одержуючи сертифікати по пройденому курсу навчання, журналісти відзначали актуальність і корисність одержаних знань, ділилися думками, як будуть їх використовувати в своїй роботі.

Світлана Костюк 

http://jerait.com