В Запоріжжя відкрито меморіальну Дошку поету і журналісту

http://jerait.com

Запорізькі медійники взяли участь у відкритті меморіальної Дошки пам'яті журналіста, відомого письменника і громадського діяча Петра Павловича Ребра на будинку 190, що на проспекті Соборному, де він жив і творив.

Петро Ребро був старійшиною Запорізької обласної організації НСЖУ, стояв біля витоків створення обласної письменницької організації і очолював її понад 30 років. Присутніми на церемонії були запорізькі письменники, журналісти діячі культури, учні, друзі, рідні та шанувальники творчості Петра Ребра. 

Чимало теплих слів було сказано на його адресу. Серед виступаючих були – члени журналістської спільноти Ольга Стадніченко - голова обласної організації спілки письменників України, Пилип Юрик - член двох спілок письменницької та журналістської, Валентина Манжура - відповідальний секретар Запорізької обласної організації НСЖУ та інші.

Присутні із задоволенням послухали вірші поета, які декламував народний артист України Юрій Бакум та ліричні пісні на його слова у виконанні члена НСЖУ, композитора-пісняра, співака Анатолія Сердюка.

Не випадково відкриття меморіальної дошки поетові та журналісту Петру Ребру відбулося напередодні Дня Незалежності України, бо все, що він робив і про що мріяв, було міцно пов'язане з рідним Запоріжжям і вільною Україною.

Валентина Бистрова

http://jerait.com