Запорізька спілка: досягнення та нові проекти

http://jerait.com

В прес-центрі «Журналіст» відбулася ділова зустріч голови Запорізької обласної організації НСЖУ Наталії Кузьменко  з заступником голови Запорізької обласної ради Єгором Семенковим.

Голова спілки розповіла про діяльність обласної організації та її успіхи на теренах вітчизняної журналістки. Запорізька спілка вже чотири роки поспіль є найкращою в НСЖУ по результатах щорічного творчого змагання серед регіональних журналістських організацій. Це свідоцтво потужної роботи керівників та активу – правління та секретаріату. Щорічно проводяться різноманітні заходи, які спрямовані на об’єднання медійної спільноти, благодійні акції – аукціони та марафони, які допомагають членам нашої ЗОО НСЖУ вистояти у ці складні часи.

Запорізькі спілчани також приймають активну участь у Всеукраїнських акціях, які відстоюють інтереси журналістського загалу. Наприклад, «Журналісти – важливі», яка нещодавно розпочалася  та набирає обертів сьогодні. В рамках цього заходу ЗОО НСЖУ проводить регіональний марафон на підтримку місцевих журналістів, працюючих в умовах пандемії. На звернення про допомогу відгукнулись вже багато підприємств, учбових закладів, агрофірм та представників місцевої влади. Тепер до них приєднався і Єгор Семенков, який завжди охоче підтримує громадські проекти.

За останні роки Запорізька обласна організація ініціювала ті втілила в життя чимало патріотичних видань, які прославляють наш рідний край та країну. Сьогодні  кипить творча робота над книгою – «Легенди козацького краю», яка розповідає про давні часи та сучасність, що органічно  об’єднуються на славетній Хортиці – серці України. Над фоліантом зараз працюють провідні запорізькі журналісти та фотохудожники.

Заступник голови ЗОР Єгор Семенков впевнений – депутати обласної ради обов’язково підтримують створення книги «Легенди козацького краю», яка стане цеглинком у велике будівництво сучасної української національної ідеї.

Наталія Вадимова

http://jerait.com