Журналістська творчість – запорізьким читачам бібліотек

http://jerait.com

Організація різноманітних благодійних акцій – один з основних напрямків діяльності Запорізької обласної організації НСЖУ. Цього разу це захід – «Журналісти – читачам бібліотек».

Наша запорізька журналістська спільнота багата талановитими письменниками, поетами, документалістами, які, маючи велику творчу наснагу та натхнення, пишуть та видають книжки. В прес-центрі НСЖУ скопилося багато взірців  творчості наших колег. І ось на правлінні ЗОО НСЖУ було вирішено дати можливість  любителям літератури регіону ознайомитись з  книжками, написаними журналістами, та подарувати їх обласній бібліотеці.

- Ми зібрали 200 томів найкращих прикладів творчості членів нашої спілки, - розповідає відповідальний секретар ЗОО НСЖУ Валентина Манжура. – Це художня література, поетичні збірки, енциклопедії та альманахи, творчі доробки журналістів Бердянська, Токмака, Гуляйпілля. Окремо слід виділити збірку «Вони слави не шукали», яка розповідає про запорізьких журналістів попередніх поколінь, та видана за кошти ЗОО НСЖУ.

Серед авторів – відомі ветерани-журналісти Жан Кучмій, творчий доробок якого складає 30 книг, Людмила Чекушина, Пилип Юрик, Іван Кушніренко, Микола Боржюжа, Микола Білокопитов, а також представниці молодого покоління – Ганна Лупінос, Тетяна Богданова та інші. 

Поет Жан Кучмій передав міні-бібліотечку з 12 своїх книг різного творчого періоду.  Голова Запорізької обласної організації НСЖУ, заслужений журналіст України, член Конгреса літераторів України Наталя Кузьменко надала в користування читачам бібліотеки  70 примірників своїх книг, деякі - з авторським підписом. Серед них – добре відомі  есеістичні видання «Окна» та «Фонтани». 

- Ми дуже вдячні  за такий щедрий дар запорізький спілці, - сказала Олена Савкіна,  завідувач відділом мистецтв обласної бібліотеки. – Особлива цінність полягає в тому, що це – творчість наших земляків, сучасників, які живуть та творять поряд з нами. Ми обов’язково передамо  частину книг у фонди районних бібліотек, щоб якомога більше людей дізналися про місцевих талановитих авторів та пишалися ними.

Наталія Вадимова

http://jerait.com