Марафон «Рука підтримки» триває! Шануємо наших перших благодійників!

http://jerait.com

В рамках Всеукраїнського руху «Журналісти – важливі!», започаткованого Національною спілкою журналістів України,  Запорізька обласна організація НСЖУ проводить Благодійний Марафон «Рука підтримки», на допомогу регіональнім журналістам, які працюють в умовах епідемії.

Саме завдяки медійникам, мешканці регіону мають доступ до правдивої інформації про перебіг CОVID-19 в Запорізький області та про актуальні події, що відбуваються в регіоні. Наші колеги ризикують здоров’ям та життям, виконуючи свої професійні обов’язки в таких важких умовах. Однак жодне видання – від районних, міських – до обласних ЗМІ не закрилося на час карантину. Журналісти продовжують працювати.

Саме медійникам, які працюють в умовах карантину, а також ветеранам журналістики, що опинилися в нелегкій фінансовій ситуації, і будуть спрямовані кошти, зібранні під час Благодійного Марафону «Рука підтримки».

Звертаючись за допомогою до благодійників, до наших партнерів і друзів, ми розуміли, що й вони через CОVID-19 опинилися в складній ситуації. Але, не дивлячись на це, рука підтримки виявилася міцною і надійною, а серця – небайдужими до наших проблем. Завдяки учасникам нашого Благодійного Марафону ми реально відчули життєдайність гасла: «Журналісти – важливі!», відчули, що наша робота потрібна суспільству. 

У Благодійному Марафоні вже взяли активну участь і відгукнулися першими:

- БФ «Соціальні програми ЗАПОРІЖСТАЛЬ»

- Топливна компанія «ZOG»

- Запорізький Національний університет - ректор  професор Микола Фролов

- ЗАТ «Запорізький інструментальний завод» - голова наглядової ради Олексій Литвин.

- ПОП «Агрофірма «Злагода» Василівського району - керівник депутат обласної ради Катерина Луценко

- ФГ «АГРОТРОЯ» Запорізького району - керівник Віталій Курилюк

- Голова Токмацької районної адміністрації  - Олена Шевченко

- приватні особи

Щиро дякуємо вам, дорогі друзі і партнери за вашу безкорисливу допомогу! Ми хочемо, щоб учасники марафону знали, наскільки важливою для нас є їх неоціненна допомога. Слова подяки і поваги їм висловлюють  журналісти, ветерани-медійники за активну соціальну позицію, за готовність простягнути руку підтримки тим, хто цього потребує.

Благодійний Марафон триває! Щиро просимо й інших небайдужих людей відгукнутись й підтримати запорізьких журналістів! 

Ще раз підкреслимо, що це тим більш дорого коштує, що у всіх благодійників є нині чимало проблем і труднощів, викликаних ситуацією з карантином. Але тим не менш, всі вони живуть за принципом: «Поспішай творити добро!» Саме цим і сильні наше суспільство і наша Україна, саме це – запорука того, що разом ми здолаємо всі труднощі на шляху до соціально стабільного, гармонійного життя, до розвитку і добробуту.

Правління ЗОО НСЖУ

http://jerait.com