Токмацькі журналісти приєдналися до Марафону відповідальності-2020

http://jerait.com

У Запорізькій області продовжується Марафон відповідальності від Фонду Родини Богдана Гаврилишина, яка спонукає до відповідальної поведінки.

Одними з перших до нього долучилися токмацькі журналісти - головна редакторка Токмацької міськрайонної газети «Таврія», член правління Запорізької обласної організації  НСЖУ Людмила Арман та член Молодіжної ради Токмака, завідувач відділом новин газети «Таврія» Михайло Арман.

Символом марафону відповідальності є соняшник сорту «Богдан Гаврилишин», який був виведений спеціально до 90-річчя всесвітньо відомого українця. Радниця міського голови Токмака,  регіональна представниця Фонду родини Богдана Гаврилишина у Запорізькій області Наталія Криворучко вручила журналістам насіння соняшника, яке вони посадять у себе вдома.

Як розповіла Людмила Арман, з цією квіткою (найсильнішою з усіх квіток) у редакції взагалі багато спільного: адже соняшник - це символ та емблема газети. Як сонях тягнеться до сонця, так і журналісти редакції газети «Таврія» постійно тягнуться до нових знань, проходять навчання, що організовує Національна спілка журналістів України  і Запорізька обласна організація НСЖУ. В газеті активно запроваджують нові цифрові технології.

У Декларації відповідальності редакція газети одноголосно обрала принцип №1: «Говори правду, будь чесним та етичним». І це так.

У січні  наступного  року газеті «Таврія» виповниться 90 років! А пані Людмила Арман відзначатиме 30-річчя початку журналістської діяльності.

Катерина САМОЙЛЕНКО, фото авторки

http://jerait.com