У здоровому колективі – здоровий дух

http://jerait.com

В редакції Токмацької міськрайонної газети «Таврія» склалася добра традиція в організації змістовного відпочинку та оздоровлення журналістів.

Працюючі члени Національної спілки журналістів України  щороку отримують  відпустку тривалістю 36 календарних днів та лікувальні на оздоровлення в розмірі посадового окладу. 

- З 2016 року, коли ми роздержавилися і почали самі розпоряджатися заробленими коштами, була започаткована   традиція в організації змістовного відпочинку та оздоровлення журналістів за рахунок редакції, - розповіла редакторка газети «Таврія», член правління Запорізької обласної організації НСЖУ Людмила Арман. - Для журналістів організовуються відпочинки на природі, екскурсії по визначних місцях.

У травні минулого року журналісти «Таврії» разом зі своїми дітьми та  передплатниками газети здійснили  2-денну екскурсію на Донеччину, до м. Святогорськ і Свято-Успенської Святогорської Лаври.

Також був організований безкоштовний сімейний відпочинок на базі «Витязь», що розташована  на березі Азовського моря у Бердянську. 

Щороку, на початку червня журналісти газети «Таврія» запрошуються та беруть участь у  Всеукраїнському  фестивалі «Азовське літо». Цей захід  проводиться у приморському  місті Бердянськ Запорізької області і відкриває курортний сезон у самому серці Азова. Але в цьому році проведенню фестивалю завадив карантин через коронавірус.

-  На початку червня,  як тільки послабили карантинні обмеження і місто Бердянськ відкрили для туристів,  ми  вирішили  - День журналіста відзначаємо на морі, у Бердянську. Хто за? Проти? Утримались? Вирішено одноголосно! – розповіла Людмила Арман.

В день нашого професійного свята  журналістський десант   газети «Таврія» зібрав   на центральному ринку, на набережній, в центрі міста та  на косі  матеріали для  серії публікацій про  особливості нинішнього сімейного відпочинку у Бердянську. А ще біля моря  журналісти  відкрили курортний сезон «Азовське літо-2020», відзначили  День журналіста, отримали порцію оздоровлення і позитивної енергії від зустрічі з літом, Азовським морем і Бердянськом, який ми обожнюємо, залюбки  там відпочиваємо та оздоровлюємося.

- Під час прогулянки на Набережній ми фотографувалися і на новому арт-обєкті «Я люблю Бердянськ»,  і у популярних фотозонах. Сидячи у Кріслі бажань, загадали бажання миру в нашій Україні і щоб скоріше згинув коронавірус.

Михайло Арман

http://jerait.com