Дорогі колеги-журналісти!

http://jerait.com

Всіх вас, незалежно від віку, місця роботи (бо журналіст – завжди журналіст, допоки живе, допоки мислить), всю нашу велику творчу спільноту щиро і сердечно вітаємо з нашим професійним святом!

Шановні ветерани журналістського цеху, найперше слово – до вас. Ваш досвід, відданість професії, ваш приклад і ваш оптимізм надихають нас, додають сил і наснаги! Вдячні вам за це, вітаємо зі святом, бажаємо здоров’я! Переконані, мине якийсь час – і ми зберемося всі разом за дружнім столом у тому ж складі – без втрат і розчарувань. Віримо, що разом ми здолаємо і коронавірус, і всі незгоди, чекаємо на зустріч!

Дорогі колеги, які нині, в цей складний час, працюють на передовій! Нехай будуть невичерпними ваші сили, творче натхнення, здоров’я і самовідданість. Вболіваємо за вас, пишаємося вами, ваша нелегка робота потрібна людям і суспільству, всім нам! Тримайтеся! Ми скоро зустрінемося і відзначимо свято і нашу спільну перемогу над клятим вірусом. Впевнені: нас не подолати!

Шановні члени спілки! Нас багато на журналістській ниві – на телебаченні, в газетах – обласних, міських, районних - на радіо, в Інтернет-виданнях, в прес-службах чи відділах по зв’язкам з громадськістю, в інформаційно-рекламних агенціях… Власкори, незалежні журналісти, викладачі факультетів журналістики! Всюди наші медійники, члени журналістської спільноти відзначаються професіоналізмом, творчістю, відданістю справі. Інакше і бути не може, бо ми з вами маємо найкращу і найвідповідальнішу в світі професію, ми потрібні людям! В цьому, власне, головний змісті смисл нашої роботи!

Тримаймося, дорогі колеги, будьмо здорові! Всім – наснаги, вдачі, любові! З Днем журналіста всіх! І – до нашої спільної зустрічі після карантину! 

Слава запорізьким журналістам!

Правління ЗОО НСЖУ

http://jerait.com