Акція НСЖУ – «Журналісти – Важливі!»

http://jerait.com

Запорізька обласна організація НСЖУ приєднується до акції Національної спілки журналістів України «Журналісти - Важливі!"

Багато розвинених країн під час епідемії коронавірусу надали журналістам статус «ключових працівників» - нарівні з лікарями, поліцейськими і працівниками комунальних служб. Уряди різних країн звільняють медіа від податків, замовляють соціальну рекламу в ЗМІ і видають громадянам ваучери на передплату газет.

В Україні журналісти не отримали допомоги від влади, хоча працюють в екстремальних умовах. За оцінками Національної спілки журналістів України, до 20% вітчизняних медіа можуть не пережити карантин та економічну кризу. Уже сьогодні багато редакцій згортають проекти і звільняють працівників. І це – в той час, коли увага до газет, радіо-, телепрограм, до онлайн-ЗМІ збільшується в усьому світі. 

«Журналісти - Важливі!» Саме вони відіграють ключову роль в інформуванні суспільства в ці кризові місяці. 

«Журналісти - Важливі!» Саме їм довіряють українці більше, ніж владі.

 «Журналісти - Важливі!» Саме вони часто - єдине джерело правдивої інформації для своєї аудиторії.

НСЖУ, її голова Сергій Томіленко та Запорізька обласна організація Національної спілки журналістів України закликають підтримати українську журналістику та українських журналістів напередодні їхнього професійного свята - Дня журналіста, яке відзначається 6 червня.

Використовуйте символіку акції, ставте хештег «Журналісти - Важливі!», поширюйте ваші фото із гаслами на захист журналістів!

http://jerait.com