Правління та Секретаріат ЗОО НСЖУ в режимі он-лайн

http://jerait.com

20 травня в режимі он-лайн пройшло спільне засідання Правління та Секретаріату Запорізької обласної організації Національної спілки журналістів України, на якому обговорювалось питання про допомогу регіональнім журналістам, які працюють в умовах пандемії. Завдяки нашим медійникам мешканці регіону мають доступ до правдивої інформації про C0RVID-19 в Запорізький області та до основних актуальних подій, що відбуваються в районах.  Було підкреслено, що наші колеги ризикують здоров’ям та життям, виконуючи свої професійні обов’язки в таких важких умовах. Останнім часом в Запоріжжі поширилися випадки нападу на журналістів та знімальні групи, а це ще посилює  нестабільність ситуації.

На засіданні прийнято рішення про надання допомоги нашим медійникам  до професійного свята – Дня журналіста, який відзначається 6 червня. До цієї дати вирішено провести он-лайн марафон «Рука допомоги» в телевізійному форматі.

Інформаційним партнером виступила ТРК «ТВ-5» і надала  можливість провести 4 червня телемарафон до нашого професійного свята. Звертаємось до керівників ЗМІ регіону з проханням долучитися до цієї благодійної акції і допомогти зібрати кошти для колег.

Реквізіти: UA333 133 9900000 2600 3055 703 738 

КБ «Приватбанк» код ОКПО 2052 7666

На он-лайн засіданні було обговорено цілу низку актуальних питань, які стосуються підготовки к Дню журналіста.

Наталія Вадимова

http://jerait.com