Рука підтримки токмацьким ветеранам журналістики

http://jerait.com

Під час карантину журналісти Токмацької міськрайонної газети «Таврія» здійснювали інформаційну підтримку лікарів, рятувальників, поліцейських. Але не забували і про своїх, про ветеранів журналістики.

- На обліці у первинній журналістській організації газети «Таврія» перебуває 4 члени НСЖУ, яким за 80-90 років. Ці люди хворіють, мають невелику пенсію. Тож саме для них  наші молоді журналісти зібрали продуктові набори, - розповіла головна редакторка газети «Таврія», член правління регіональної спілки і керівник первинної організації Запорізької обласної організації НСЖУ Людмила Арман.

- Заступник головного редактора Яна Олійник і завідувач відділом новин Михайло Арман  відвідали  вдома наших ветеранів журналістики і вручили продукти Михайлу Нішнєвичу (90 років), Ларисі Кузнєцовій (82 роки), Валентині Машиністовій.

До колишньої завідувачки відділом, учасниці освоєння цілинних земель Майі Киби (ій 79 років) ходила в гості особисто головний редактор.

- Коли Майі Михайлівні ми сказали, що в пакеті окрім круп та олії там ще до чаю згущонка і солодощі, жінка розплакалася від радості. І не знала, як нас віддячити.

А ми побажали ветеранам здоров`я і запросили до себе в редакцію 6 червня щоб разом відсвяткувати День журналіста, - додала Людмила Анатолівна.

http://jerait.com