Долучаймося до конкурсу НСЖУ!

http://jerait.com

З огляду на надзвичайні обставини, які виникли через епідемію коронавірусу та запроваджений карантин, Секретаріат Національної спілки журналістів України оголошує про зміну формату щорічного творчого конкурсу НСЖУ. Упродовж кінця квітня – травня творчий конкурс НСЖУ до Дня журналіста пройде за однією номінацією – «Журналісти проти епідемії».

В цій номінації можуть бути подані як власне творчі проекти (матеріали або цикли матеріалів), так і журналістські акції та маркетингові рішення редакцій.

Призери конкурсу отримають дипломи та пам’ятні призи,  кращі роботи будуть опубліковані на сайті НСЖУ,  інформація про переможців та кращий український досвід будуть поширені на сайтах Міжнародної федерації журналістів та Європейської федерації журналістів.

Повний перелік умов конкурсу ви знайдете на сайті Спілки.

Просимо журналістів ЗОО НСЖУ активніше поширювати інформацію про конкурс серед ваших колег.

Традиційний творчий конкурс з нагоди Дня журналіста із звичними номінаціями («Журналіст року», «Газета року», «Інтернет-ЗМІ року» і т.д.) буде проведений після зняття всіх карантинних обмежень і стабілізації ситуації з поширенням коронавірусу в Україні. Про це буде оголошено додатково на сайті НСЖУ.

Сергій ТОМІЛЕНКО, Голова НСЖУ

Ліна КУЩ, Перша секретар НСЖУ

http://jerait.com