Газети виходять і доставляються вчасно і за графіком

http://jerait.com

Продовжуємо цикл розповідей про роботу наших колег-журналістів в умовах карантину, незвичний до цих пір досвід, який напрацьовується в доволі складних умовах, про відданість професії і про обов’язок журналіста перед суспільством та людьми.

Сьогодні на зв’язку із Запорізькою обласною організацією НСЖУ:

Віктор Михайличенко, головний редактор бердянської газети «Південна зоря», заслужений журналіст України.

- Наша газета, як і раніше, виходить і доставляється читачам у звичному обсязі і за звичним графіком. Не змінився і наклад видання. Журналісти працюють, дотримуючись всіх вимог карантину. Керівництво медіахолдінгу забезпечило журналістів засобами захисту та дезінфекційними засобами. 100 масок передала також місцева трикотажна фабрика. 

Редакція працює в закритому режимі. Оголошення приймаються на вході в будівлю з дотриманням правил особистого контакту. 

Але всі ці обмеження, покликані убезпечити роботу журналістів, не впливають на її якість. Як і раніше, редакція тримає руку на пульсі життя міста та району, оперативно доносить до читачів актуальну інформацію з різних сфер життя (бо воно ж продовжується), створює оптимістичний настрій, згуртовує людей у цей нелегкий час. Разом – переможемо – і вірус, і кризу – такий нині девіз роботи «Південної зорі».

Ольга Якименко, головний редактор газети «Червоний промінь» Запорізького району, заслужений журналіст України. – Колектив нашої редакції – невеликий, але працює злагоджено і дружно. Працювати на відстані у нас немає можливості, тому ми пішли шляхом інтенсифікації нашої роботи. Тричі на тиждень в редакції працюють ті, без кого газета просто не зможе вийти. Але – з дотриманням всіх вимог карантину – маски, дезінфікуючі засоби, закритий режим. Коли виїжджаємо на події, вживаємо всіх заходів безпеки. 

Газета виходить вчасно, новини – актуальні, публікації журналістів цікаві для людей. Вони чекають кожен наш випуск, , газета читачам доставляється вчасно. Настрій у нас робочий, будемо працювати, допоки до читачів наша газета доходить. Адже головне, що ми людям потрібні

Правління ЗОО НСЖУ бажає всім журналістам оптимізму, віри в перемогу над всіма негараздами, творчих успіхів і здоров’я! Тримаймося разом, колеги, і будьмо здорові!

http://jerait.com