Будьмо, друже, молоді душею!

http://jerait.com

Слова ці адресовані моєму маститому колезі, заслуженому журналісту України, талановитому організатору, моєму другу і просто гарній людині – Анатолію Півненку в день його Ювілею. Не буду називати його по-батькові, не буду говорити про роки, бо зрештою, то лиш кола на безмежному морі життя. А воно у Півненка доволі цікаве, насичене, багате на добрі події і добрих людей, на дні борні і дні радості, на здолані вершини і добрі справи.

Скільки вже пройдено на журналістській ниві – від кореспондента – до головного редактора найпопулярнішої в області газети «Комсомолець Запоріжжя»(нині – «МИГ». А потім – головний редактор Запорізького обласного радіо, а потім – головний редактор нової в місті газети «Наш город», тираж якої і популярність просто зашкалювали, досвід керування прес-службою в солідних структурах і телеканал «Алекс», який став гідним продовженням щасливого журналістського шляху. Всі колеги, які з ним працювали, відзначають, Анатолій Півненко завжди сповідує свободу творчості і довіряє журналістам. 

Він – беззмінний член секретаріату Запорізької обласної організації НСЖУ, і завжди – працює по-справжньому, радить, підтримує, допомагає. Підтримує друзів, колег, просто знайомих – така вдачу має добру та відкриту. І на цьому, мабуть, зупинюся, хоча є що сказати, але не хочу, щоб щирі слова вітання перетворилися на панегірик.

Тож, вітаю з Ювілеєм, дорогий друже! З роси і води тобі, довгих творчих років!

Валентина Манжура

Правління Запорізької обласної організації НСЖУ щиро приєднується до привітань і бажає Ювіляру творчої наснаги та всього найкращого!

http://jerait.com