Про свободу слава та безпеку журналістів

http://jerait.com

Ці проблеми обговорювали в програмі «На часі», яка йшла у прямому ефірі Суспільного радіо «Запоріжжя» відповідальний секретар Запорізької обласної організації НСЖУ Валентина Манжура та журналіст Герман Дубінін.

Безпека діяльності журналістів в Україні: стан, проблеми та шляхи їх вирішення. Якими є особливості роботи ЗМІ під час різноманітних заходів або надзвичайних ситуацій?

Що таке моніторинг "Індекс фізичної безпеки журналістів України", який Національна спілка журналістів України проводить спільно з партнерськими громадськими організаціями.

Якщо журналіст відчуває на собі тиск з боку представників органів влади, можновладців за свою професійну діяльність, у яких випадках Національна спілка журналістів України може надати йому певну підтримку і яку саме?

Серед напрямів діяльності Національної спілки журналістів України в статуті НСЖУ вказано, що Спілка сприяє «зміцненню солідарності представників засобів масової інформації». В яких випадках обласна організація НСЖУ слугувала об`єднавчим майданчиком для декількох ЗМІ, якщо вони спільно вбачали певну загрозу для професійної діяльності мас-медіа в регіоні?

Ці та низка інших актуальних питань журналістської діяльності були обговорені в програмі «На часі» Суспільного радіо «Запоріжжя». Слід додати, що керівництво обласної організації НСЖУ в особі заслуженого журналіста України Наталії Кузьменко, Валентини Манжури, членів секретаріату та правління Наталії Зворигіної, Людмили Арман, Олександра Верьовкіна. Вікторії Горбатко – часті гості на телета радіоефірах, де обговорюються питання свободи слова, законодавчих ініціатив в галузі ЗМІ, безпеки журналістів, нагальні проблеми реформованих мас-медіа, як-то робота в нових умовах, неефективної роботи «Укрпошти», тощо.

Валентина Бистрова

http://jerait.com