Січневе засідання правління: як розпочали рік

http://jerait.com

Відбулося засідання правління Запорізької обласної організації Національної спілки журналістів України, на якому було розглянуто низку нагальних питань.

Про свою участь у Польсько-українському форумі журналістів, що проходив 22-24 січня у польському місті Казімеж-Дольний за ініціативи Асоціації польських журналістів та Національної спілки журналістів України розповіла член праавління, редактор газети «Таврія» Токмацького району Людмила Арман. Вона також детально зупинилася на підписанні головою НСЖУ Сергієм Томіленком та головою Асоціації польських журналістів Кшиштофом Сковронським спільної Заяви від імені учасників польсько-українського медіа форуму стосовно законопроєкту міністра культури України В. Бородянського про боротьбу з дезінформацією. 

На засіданні обговорено законопроект «Про дезінформацію», який на думку є членів правління авторитарним і антиконституційним, адже залякування журналістів кримінальними санкціями суперечить засадам свободи слова в демократичній державі. А створення якихось штучних асоціацій під наглядом влади ставить взагалі поділяє журналістів на сорти, ставить під сумнів можливість доносити до суспільства критичну інформацію про діяльність всії гілок влади. Члени правління ЗОО НСЖУ одностайно підтримали пропозицію, що законопроєкт В.Бородянського повинен бути відхилений і повністю перероблений.

На засіданні правління також затверджено план роботи журналістської організації на перше півріччя, організацію прес-турів до сільської глибинки та в ОТГ, проведення творчих конкурсів до Дня журналіста тощо.

Відбулися зміни керівника молодіжного крила ЗОО НСЖУ. Замість Олени Шевчук одностайно обрано Олександра Верьовкина.

Валентина Бистрова

http://jerait.com