Нові книги запорізьких письменників – членів НСЖУ

http://jerait.com

У рамках виконання Програми сприяння розвитку інформаційної галузі Запорізької області на 2016-2020 роки у 2019 році видано книги запорізьких авторів: «Література Запорізького краю: хрестоматія творів кінця ХХ — початку ХХІ століття» та «Прозора межа мови: Фотоальбом поезій» авторства членів нашої спілки Олександра Медка та Сергія Лаврова. Книги вийшли накладом по 500 примірників кожна.

Збірка «Література Запорізького краю: хрестоматія творів кінця ХХ – початку ХХІ століття» цікава не тільки тоим, що серед її упорядників члени обласної журналістської організації Ольга Стадніченко та Олександр Медко, а ще й тим, що серед її авторів, які вже стали класиками української літератури, члени НСЖУ Микола Лиходід, Олександр Шостак, Анатолій Рекубрацький, Геннадій Літневський, які вже пішли у Вічність, а також наші сучасники і колеги, які свій письменницький шлях починали (а хто і нині продовжує) в журналістиці - Пилип Юрик, Костянтин Сушко, Микола Білокопитов, Олександр Медко, Олег Гончаренко, Ганна Лупинос та інші.

До книги також ввійшли літературознавчі нариси творчості 38 письменників Запорізького краю часів незалежної України і їхні найкращі найпоказовіші вибрані твори.

Як зазначив директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької  обласної державної адміністрації, член НСЖУ Лєван Шишинашвілі.

− Книги запорізьких письменників друкуються коштом обласного бюджету вже третій рік поспіль. Це - десятки різних видань виключно українською мовою. І пізнавальні, і наукові, і презентаційні,  енциклопедії, антології, путівники, збірки поезії та прози. Всі ці видання поповнили фонди запорізьких бібліотек, шкіл, вишів. Розраховані вони як на школярів, так і на дорослих читачів, усі охочі можуть ознайомитися з прозою та поезією сучасників, дізнатися щось більше про рідний край, історію, наблизитися до літературного мистецтва.

Валентина Бистрова

http://jerait.com