Малюємо настрій кавою

http://jerait.com

Низку новорічних заходів Запорізької обласної організації НСЖУ продовжив майстер-клас відомої художниці Світлані Жураховський. Майстриня розписує стіни, робить дізайн інтер'єрів, малює портрети, картини та дає уроки живопису. А ще Світлана пише картини… кавою! І саме цьому мистецтву вирішили повчитися наші журналісти.

Охочі оволодіти цією технікою зібралися в студії «Гармонія» та приступили до роботи: спочатку особливим способом, за рецептом, заварили каву, яка й стала краскою. Потім взяли пензлі та спеціальний папір і почали з ескізу майбутнього «шедевру».

- Мистецтво малювання кавою народилося в Америці, - розповідає Світлана. – Для любителів кави – це ритуал, а для інших просто ароматна картина, яка стане гарною прикрасою у кухні.

Кожен вибрав собі тему – красуня Миша – символ наступаючого року, чашки з кавою, новорічний ліс – у кого до чого була вдача.  У творчому процесі брали участь художники-початківці різного віку – від шести до шістдесяти років. Маленька Мілана Кузьменко намалювала кумедну Мишку зі смаколиками, а пані Людмила Віслоух – чашку з запашним напоєм, який дуже полюбляє.

Гарний настрій, чудові «смачні» малюнки напередодні новорічних свят, що ще треба, щоб прекрасно зустріти їх?

Наталя Вадимова

http://jerait.com