Подарунки під ялинкой

http://jerait.com

Новорічний корпоратив під ялинкою організувала для своїх колег ветеранська організація ЗОО НСЖУ. Напередодні свята настрій у всіх був гарний, який доповнювали конкурси, ігри, змагання та жарти. Кожен підготував свій номер - гуморески або вірші, та веселі розказики. Але саму цікаву пісенну вікторину створили ведучий програми Анатолій Огнев та Анатолій Сердюк, у виконанні якого звучали відомі шлягери, на які пропонувались варіанти відповідей. Кожен міг пізнати передбачення на наступний рік особисто для себе у гумористичній лотереї.

Родзинкою програми був виступ відомого співака, композитора, журналіста, заслуженого працівника культури Анатолія Сердюка, який нещодавно відсвяткував 30-річчя творчої діяльності. Прозвучали як його популярні шлягери, так і нові пісні, які ветерани-журналісти прийняли на «біс».

Привітала колег і голова Запорізької обласної організації НСЖУ Наталія Кузьменко. Вона подякувала їм за активну участь у житті спілки, побажала творчої наснаги, здоров’я та довголіття. До речі, для новорічного аукціону «Рука підтримки» ветерани-журналісти  представили свої лоти та «заробили» собі на свято тисячу гривень.

І дійсно – ніхто не залишився без сувенірів та подарунків, а на пам’ять – фото під красунею-ялинкою.

Наталія Вадимова

http://jerait.com