Йдемо до перемоги разом

http://jerait.com

Листи підтримки, дитячі малюнки  і ліки  воїнам, шо боронять Україну,  молоді вчені та майбутні ветеринари і фахівці зі   спеціальності  «ветеринарне забезпечення військ» факультету ветеринарної медицини Київського національного університету біоресурсів і природокористування вручили головному редактору газети «Правда ЗП» («Запорізька правда»), членкині правління  і секретаріату Запорізької обласної організації Національної спілки журналістів України Наталії Зворигіній для подальшої передачі їх  хлопцям на передову.  Ініціативу підтримали їх старші товариші -  керівники факультету та НДІ здоров’я тварин.

Зустріч Наталії Зворигіної із  представниками  факультету – директором НДІ здоров’я тварин, професором Дмитром  Засєкіним, членами Ради молодих вчених Людмилою Кондрасій, Мариною Кощавкою, Вадимом  Климчуком, Романом  Димком, а також  студентами другого  курсу, що навчаються за новою спеціальністю «ветеринарне забезпечення військ (сил)» та наставницею групи, доценткою Ніною  Кос'янчук  пройшла в рамках прогами Дня відкритих дверей.

Прагнучи зробити свій внесок у спільну справу перемоги у визвольній війні, молодь факультету традиційно, п’ятий рік поспіль,  проводить  свої благодійні акції на підтримку воїнів-захисників України.  Зокрема,  організувавши збір  і здачу макулатури,  на виручені кошти  активісти ветеринарного факультету  закуповують для них  ліки, готують листи, збирають дитячі малюнки. Свій безцінний для українських військовослужбовців скарб студенти  щоразу переправляють на фронт перевіреним каналом – через запорізький  волонтерів. Зв'язок між ними забезпечує  газета. До слова, саме журналісти видання за підтримки ЗОО НСЖУ  з перших днів війни на Донбасі ініціювали безстрокову благодійну акцію підтримки воїнів-захисників України  і залучають у свої лави  широке коло представників патріотично налаштованих спільнот.

От і  співпрацю запорізьких журналістів із  столичними студентами свого часу започаткувала дочка Наталії Зворигіної – відповідальна секретарка Ради молодих учених  факультету ветеринарної медичини КНУБіП Валерія. Наразі  дівчина, здобувши премію Фулбрайта, працює над своєю науковою роботою в університеті    штату Північна Кароліна (США).  Але  добра справа, започаткована нею та її друзями-колегами, продовжується.

На зустрічі на факультеті Наталя Зворигіна  розповіла про волонтерський рух на Запоріжжі. Оскільки  газета співпрацює із різними волонтерськими організаціями,  а журналісти  щоразу  у складі волонтерських команд  виїжджають  на передову, учасникам заходу  було важливо дізнатися  із перших уст про ситуацію на фронті, про  воїнів і тих, хто  допомагає військовим.

На завершення зустрічі представники факультету вручили Наталі Зворигіній листи-привітання до військових від студенів, молодих вчених та малюнки дітей викладачів факультету. Також  передали  окремі медичні препарати, які були придбані за кошти, зібрані на факультеті серед студентів, аспірантів та  викладачів до Дня захисника України. 

Олександра Воронцова

http://jerait.com