«А легко ж буть чудесним, молодим!»

http://jerait.com

Ці поетичні рядки, мабуть, найточніше відображають характер і настрій газети «МИГ» - улюбленого періодичного видання десятків тисяч запоріжців, яке нині святкує свій молодий Ювілей. Молодий, бо хіба для газети 80 років – то стаж? Це лише молодість, яка перейшла у зрілість – творчу, людську, духовну.

Перший номер газети, яка тоді ще мала назву «Комсомолець Запоріжжя», вийшов 12 листопада 1939 року (з 1991 року «Комсомолець Запоріжжя» змінів назву на «МИГ»). Всі 80 років свого існування газета пройшла разом з країною, була активним учасником усіх етапів її розвитку на шляху до незалежності України.

Журналісти газети «МИГ» та її дизайнери - це професіонали, досвідчені знавці своєї справи, тому не дивно, що вони були лауреати багатьох обласних, республіканських та міжнародних конкурсів. володарями різних стипендій. Свого часу газета одержала грант Британського фонду WFD, грант посольства США в Україні та ін. Але найголовнішою відзнакою є те, що «МИГ» протягом всієї своєї історії залишається улюбленою газетою багатьох тисяч запоріжців.

Щиро вітаючи колег зі святом, бажаємо їм творчої наснаги, довгих плідних років життя, любові читачів та гідної оцінки їх нелегкої праці!

Правління ЗОО НСЖУ

http://jerait.com