Презентація нової книги «Замикаючи коло»

http://jerait.com

У прес-центрі «Журналіст» відбулася презентація книги Сергія Знаменського, журналіста, члена секретаріату Запорізької обласної організації НСЖУ, шеф-редактора газет «Позиція» і «Запоріжжя вечірнє», депутата Запорізької обласної ради.

Над книгою «Замикаючи коло або чому у нас нічого не вийшло» Сергій Знаменський працював п'ять років, аналізуючи весь свій накопичений досвід як журналіста, так і громадянина країни Україна, починаючи з 1991 і по 2019. Розмірковуючи над подіями двадцяти восьми років незалежності України і місці нашої країни в глобальному світі, автор намагався, на його думку, уникати оціночних суджень, обмежуючись очевидним, і піднімати на поверхню обставини і спускові механізми тих процесів, які привели до нинішньої непростої ситуації. «Велике бачиться на відстані, а диявол криється в деталях. На превеликий жаль, багато питань в світі для широкої публіки табуйовані за замовчуванням », - пише автор.

Ця книга для тих, хто активно цікавиться тим, що відбувається. А для правильного розуміння і усвідомлення автор пропонує препарувати подію на чотирьох основних елементах, які винесені в заголовок, а саме - «чому», «у нас», «нічого», «не вийшло».

Видання призначене для широкого кола читачів. Однак, як сказав журналістам Сергій Знаменський, її не сприймуть ні «праві», ні «ліві». Автор вважає, що минулі 28 років розвитку країни завершили коло і досягли точки біфуркації, тобто як такого результату немає. Однак, немає сумніву, що в Україні ще досить молодій державі, є прекрасний людський потенціал, націлений на розвиток, чим Україна сильна. Головне досягнення цих років - ми накопичили досвід, а пройденє коло завершилося і  пійшла в минуле радянська спадщина. Не тільки наші керманичі відповідають за тих, хто їх обрав, а й сам народ - є носій влади в сучасному демократичному світі, впевнений Знаменський. І сподівається, що нові еліти, які виросли за ці роки, бажаючі брати активну участь у громадському житті та облаштуванні країни, виважено і об'єктивно, зі здоровим патріотизмом стануть запорукою нашого піднесення.

Роздумам  над усіма цими непростими процесами і присвячена ця книга. В ході прес-конференції Сергій Знаменський відповів на запитання колег і подарував їм книги з автографом.

Олена Морозова, фото Світлани Костюк

http://jerait.com