Створено громадську організацію «За рідну землю»

http://jerait.com

У прес-центрі «Журналіст» Запорізької обласної організації НСЖУ відбулась прес-конференція лідерів громадської думки регіону щодо підписання  Меморандуму про створення Громадської організації «За рідну землю».

Про мету та завдання цього Громадського об’єднання журналістам розповіли Олександр Притула -, член  координаційної ради з питань розвитку козацтва в Україні при кабінеті Міністрів України, член НСЖУ, Олег Афанас’єв -  депутат Запорізької міської ради, Костянтин Рижов - голова координаційної ради з питань розвитку козацтва при Запорізькій обласній державній адміністрації, Дмитро Данченко - громадський діяч, засновник благодійної організації Міжнародного благодійного фонду «Фонд Іноваційних Проектів», Максим Зайченко - керівник запорізького осередку Національного корпусу, а також відомі аграрії Запорізького краю - Анатолій Тиховод, голова Аграрного Союзу України в Запорізькій області та Анатолій Довгань - голова обласного відділення Асоціації фермерів України. В заході також взяли участь представники спільноти ветеранів бойових дій на Сході України. 

Учасники прес-конференції висловили свою експертну думку, що українську землю не можна продавати, тим більше в ситуації, яка зараз склалася. Вони відзначили, що запропоновані Урядом та підтримані народними депутатами, Закон про продаж землі і механізми його дії ведуть Україну в економічну кабалу, підривають основи її незалежності. 

Тому надзвичайно важливо створити платформу, де буде напрацьовуватись експертна громадська думка з приводу найважливіших для України (і продажу землі, зокрема)  механізмів для подальшої роботи  з державними органами.

На прес-конференції підписано Меморандум «Про створення громадської організації «За рідну землю». 

Світлана Костюк

http://jerait.com