Фестиваль думок у Бердянську зібрав журналістів на дискусію

http://jerait.com

Обмінятися думками на тему «Digital та  Internet – горизонти сучасної журналістики» зібралися не лише представники традиційних ЗМІ, а й блогери, громадські активісти, науковці. Адже фестиваль думок «Вітрила  твоєї мрії», що відбувся у Бердянську – це відкрита платформа для обміну думками. Звертаючись до журналістів, голова громадської організації «Пролісок-Бердянськ» Іван Харченко зазначив, що дискусійний майданчик – це простір неконфліктного спілкування, дружня атмосфера та гарний настрій. Саме таку філософію організатори, серед яких і «Пролісок- Бердянськ», заклали в ідею фестивалю.

Серед спікерів дискусії були редактор сайту pro.berdyansk.biz Анастасія Бучна, головний редактор інтернет-газети «Город»  Павло Іщук, блогер Микола Соловйов, завідуючий сектором зі зв’язків з громадськістю міського палацу культури Григорій Кузьмов. Всі вони говорили про те, що час продиктував нові правила для ЗМІ і цим не можна нехтувати. Адже процес донесення інформації до читача і глядача останніми роками прискорився. Аби бути цікавими і конкурентоспроможними, традиційні ЗМІ мають застосовувати у роботі цифрові технології, щоб бути доступними своїй аудиторії цілодобово. Разом з тим оперативність має підкріплюватися достовірністю, балансом думок і іншими професійними стандартами. Інакше втрачається довіра аудиторії. І саме це необхідно взяти до відома блогерам, які, складаючи потужну конкуренцію традиційним ЗМІ, транслюють нерідко особисту позицію. Саме на цьому зробила акцент під час дискусії  завідувачка кафедри соціальних комунікацій Бердянського педагогічного університету Юлія Мельниченко. Своїми думками зі старшими колегами  поділилися і молоді журналісти.

Підводячи підсумки, хочу зазначити, що така дискусія за участю журналістів у Бердянську відбулася вперше. Дуже вдячна колегам, які взяли в ній участь, і сподіваюся, що наступного разу кількість учасників збільшиться. Особисто мені хотілося б продовжити спілкування у такому форматі. Добре, що фестиваль думок «Вітрила твоєї мрії» не лише надав нам майданчик для спілкування, а й подарував ідею, яку реально втілити в життя самим. До слова, в один день у Бердянську в рамках фестивалю на 5 локаціях  відбулося по 4 дискусії. Від всіх учасників дискусії  «Digital та  Internet – горизонти сучасної журналістики»  висловлюю подяку організаторам - Ресурсному центру «Гурт» у співпраці з ГО «Пролісок-Бердянськ» за підтримки Швеції, Чорноморського фонду регіонального співробітництва і Міністерства закордонних справ Естонії.

Вікторія Горбатко, голова первинної міжрайонної організації ЗОО НСЖУ (м. Бердянськ), член правління Запорізької обласної організації НСЖУ

http://jerait.com