Футбольний турнір на призи газети «Рідний край»

http://jerait.com

Традиційний футбольний турнір на призи районної газети «Рідний край» серед основних складів команд пройшов у Більмаку. Проводиться він вже понад півстоліття. Із 2008 року кубок носить ім'я багаторічного редактора видання Олександра Кліценка, який, на жаль, пішов з життя.

Фінальна частина цього престижного турніру, приуроченого 76-й річниці визволення нашого краю від нацистських загарбників під час Другої світової війни, відбулася на райцентрівському стадіоні «Метеор». За кубки «Рідного краю» змагалися команди основного складу – «Алоінс-БізонТех» із райцентру та «Дружба» із Благовіщенки, а також юніорські команди «Бізон» із райцентру та «Вершина» із Вершини.

Першими вийшли на футбольне поле команди основного складу на чолі з капітанами Олексієм Боровиком та Сергієм Мєлкозьоровим. Вболівальники, а їх було на стадіоні доволі багато, азартно і гаряче підтримували свої команди.  

Перший тайм фінального матчу пройшов із перевагою футболістів «Алоінс-Бізон-Тех і завершився з рахунком 2:0. У другому таймі атаки футболістів із райцентру чергувалися із контратаками спортсменів із Благовіщенки. Однак все, що їм вдалося – забити один гол у відповідь. В цілому ж гра закінчилася з рахунком  5:1 на користь команди «Алоінс-Бізон-Тех».

Учасників фінального матчу основних складів команд «Алоінс-Бізон-Тех» і «Дружба» привітав редактор газети «Рідний край», секретар первинної організації ЗОО НСЖУ Костянтин Причиненко. Він вручив Грамоти редакції і премії обом командам. А перехідний Кубок команді-переможниці за традицією вручив син   колишнього редактора газети Олександра Кліценка – Олексій.

 У фінальному матчі між юніорами зустрілися команди «Вершина» із Вершини та «Бізон» із райцентру. Він закінчився  з рахунком  2:1 на користь юних футболістів із райцентру. За команду «Бізон» грала Єлизавета Падалка, учениця 10 класу Більмацької опорної ЗОШ. Вона – єдина дівчина серед спортсменів. 

Редактор газети Костянтин Причиненко вручив перехідний кубок команді «Бізон». Обидві команди юніорів одержали Грамоти редакції за перше і друге місця у турнірі, а також призи від народного депутата України Олександра Пономарьова.

Доречно додати, що турнір серед молодіжних команд на приз газети «Рідний край» проводиться із 2001 року. Ініціативу тодішнього завідуючого відділом листів та масової роботи редакції Володимира Славінського підтримав тодішній очільник видання Олександр Кліценко.

Так ініціатива місцевих журналістів, підтримана  футболістами, громадськістю та керівництвом території, стала загальним спортивним святом районного масштабу, на яке чекають всі мешканці Більмака. А лави юних футболістів щороку поповнюються бажаючими теж взяти участь у престижному футбольному турнірі. 

Костянтин Причиненко

http://jerait.com