З Ювілеєм, колего!

http://jerait.com

Його проникливий оксамитовий голос і досі часто впізнають на вулиці. Бо старше покоління довгі роки щоранку чуло в радіоефірі: «Говорить Запоріжжя!» вимовлене цим голосом. З ним входили до осель запоріжців спокій і надійність, ранок починався звично і пророкував гарний день…

Його радіопередачі про рідну мову хвилювали, діставали до серця, порослого мохом тез про «єдину радянську націю», виховували в людях українськість і гордість за національну приналежність до великого народу задовго до того, як ці поняття ввели в ранг Закону. А в ті роки відстоювати такі думки було аж надто непросто.

Він – наш старший колега, диктор вищої категорії, багаторічний голос Запорізького радіо, заслужений працівник культури України, Почесний журналіст і лауреат Золотої медалі Української журналістики Василь Якович Федина. 

І сьогодні Василь Якович Федина святкує доволі поважний Ювілей. Не будемо уточнювати, який саме, бо роки, зрештою, то лиш – кола на воді. Головне ж, що він  має молоде гаряче серце і щиру високу душу, що життя його наповнене працею, творчістю, любов’ю і високим змістом. І на споришевих стежках Всесвіту світиться його добрий слід. 

Шановний Василю Яковичу! Прийміть наші щирі вітання з Ювілеєм, нехай ваш серпень буде довгим і теплим, і будуть з вами завжди Любов, Творчість, Дорогі вам люди! І буде Україна – завжди -, такою, про яку і ви, і всі ми мріємо! 

Правління ЗОО НСЖУ

http://jerait.com