Прощання з літом

http://jerait.com

Так, напевне, найточніше можна назвати зустріч ветеранів Запорізької обласної організації НСЖУ в стінах рідного їм прес-центру ЗОО НСЖУ «Журналіст». За його великим столом вони збираються вже не один десяток років поспіль. Змінюється їх склад (час швидкоплинний, і ті, хто ще донедавна був молодим, поповнює ветеранські лави), але незмінними залишаються теплота і щирість цих зустрічей і  особлива духовна аура прес-центру, освячена творчістю і мудрістю кількох поколінь запорізьких журналістів.

Не стала виключенням і ця серпнева зустріч. Ветерани розповідали про свої творчі надбання – багато з них пишуть вірші, публіцистику, видають свої книжки. З ким найперше поділитися – звичайно ж, з колегами. Вони вміють почути, підтримати, розділити радість…

Тож посиділи по-сімейному – поспілкувалися щиро, поговорили і про справи журналістської організації, в житті якої беруть найактивнішу участь, обговорили плани на найближчий час. Адже після аукціону, який проводила обласна журналістська організація, ветерани отримали не тільки персональну матеріальну допомогу, а ще й транш на проведення одного з культурних заходів, яких чимало у їх плані роботи. Тож визначилися, куди поїхати на екскурсію. 

А ще пригощалися смаколиками з чаєм та кавою. Але прикрасою столу цього разу було  морозиво. Бо воно, хоч зараз і продається протягом всього року, все ж залишається своєрідним символом літа, прощанню з яким і була  присвячена ця зустріч.

Валентина Бистрова

http://jerait.com