Зростають лави запорізької журналістської спільноти

http://jerait.com

Головним питанням черги денної липневого засідання секретаріату Запорізької обласної організації НСЖУ став прийом до спілки нових членів. Він був непересічним не тільки за кількістю достойних бажаючих стати членами НСЖУ, а й за віком – п’ять з восьми вступаючих – молоді медійники, віком 25-27 років. До того ж, більшість поповнення – працівники телеканалу «Алекс», де працює одна з найбагаточисельніших і найактивніших первинок (секретар Наталя Маренко).

Серед прийнятих в НСЖУ на цьому засіданні - також відомий громадський діяч, публіцист, автор та ведучий телепроектів, голова Всеукраїнської організації козацьких бойових мистецтв «Спас» Олександр

Плідний творчий доробок кандидатів – програми, проекти, передачі, які вони готують, цікаве творче спілкування з ними, солідні рекомендації колег не залишали сумнівів – в Запорізьку обласну організацію НСЖУ вливається гідне поповнення. Тому і голосування за «новачків» було одностайним. 

Як відзначила голова організації, заслужений журналіст України Наталія Кузьменко, - «…зростає наш спільний творчий потенціал, наші можливості працювати ще краще, ще активніше і залишатись однією з кращих обласних організацій в Україні». 

На засіданні також керівництво організації відзвітувало про надання матеріальної допомоги членам НСЖУ для лікування та організації літнього відпочинку. 

Члени секретаріату обговорили також стан із збиранням членських внесків, та поточні заходи організації на липень-серпень 2019 року.

Валентина Бистрова

http://jerait.com