Запорізькі журналісти на екскурсії в авторському саду Світлани Кульбашної

http://jerait.com

Колективні літні мандрівки унікальними місцями України стали вже доброю традицією в первинній журналістській організації газети «Червоний промінь» Запорізького району. Започаткувала та щороку їх організовує головний редактор видання, член правління ЗОО НСЖУ, заслужений журналіст України Ольга Якименко.

Тільки в останні роки районні журналісти та ветерани часопису побували в Асанія Нова, в знаменитій Петриківці, відпочили в АкваЗОО. Цьогорічна туристична подорож, яка стала гідним апофеозом програми відзначення 60-річчя НСЖУ, відбулася до унікальної перлини сусідньої Дніпропетровської області - авторського саду Світлани Кульбашної, що у селі Військовому Солонянського району.

Екскурсію заповідним куточком журналістам провела сама господарка, розповіла, як створювали 18 років тому це рукотворне чудо природи серед степу, на порожньому місці, пестили, доглядали кожне деревце, кожен кущик, кожну кіточку. А тепер милують око незвичні та розкішні клумби і газони, альпійські горки, затишні алеї, альтанки, сосновий ліс, ажурний місток із сходами до Дніпра. І скрізь – унікальні рослини, квіти, чагарники, і в центрі – велика чудо-піч з глини – як символ, як оберіг.

До цієї мрії – створення власного саду-парку я наближалася довго, зате тепер це приносить мені невимовну насолоду, говорить Світлана. - Я хочу ділитися цією радістю з людьми, бачити, як вони босоніж гуляють по траві, милуються цвітом дерев і вдихають цілющі аромати. Мій сад живе, він серед людей, і я щаслива! Часточку того щастя, тієї краси повезли з собою з екскурсії і запорізькі журналісти.

Анна Кліковка

http://jerait.com