Технології на межі фантастики

http://jerait.com

Журналістська первинка газети «Таврія», м. Токмак, підтримує тісні творчі зв’язки зі своїми ветеранами. Вони – часті гості в колективі, зустрічаються з молодими журналістами, діляться спогадами, цікавляться нинішнім життям редакції.

Ось і в святкові дні, коли місцеві мас-медіа відзначали День журналіста та 60-річчя НСЖУ, на запрошення колективу газети «Таврія» з первинною організацією НСЖУ зустрілася Майя Михайлівна Киба, учасниця освоєння цілинних земель, заслужений журналіст, ветеран і гордість медіа-спільноти Токмака.

Колеги пригостили чаєм, а голова первинної організації ЗОО НСЖУ, головний редактор газети Людмила Арман вручила їй матеріальну допомогу з коштів, які обласна організація НСЖУ виручила на благодійному журналістському аукціоні «Рука підтримки». Майя Михайлівна цікавилася, як редакції працюється після реформування, що новенького. Коли журналісти показали свою «новинку», як на моніторі смартфона «оживають» зашифровані QR-кодом публікації в газеті «Таврія», Майя Михайлівна заплескала в долоні і сказала: - «Це - фантастика!»

Для ветеранів, які працювали в газеті за часів фотоапаратів з чорно-білою плівкою, лінотипу та ручного набору сторінок, нові технології здаються фантастикою. А для колективу газети «Таврія» - це реальність, що допомагає виживати. І тримати марку…

Людмила Арман

http://jerait.com