Підсумки творчих конкурсів НСЖУ 2019 року

http://jerait.com

Напередодні професійного свята Дня журналіста журі підбило підсумки творчих конкурсів Національної спілки журналістів України 2019 року на звання найкращих у професії.

Конкурсанти, що представляють всеукраїнські й регіональні ЗМІ столиці й більшості областей країни, надали на розгляд журі десятки різноманітних друкованих і аудіовізуальних творів актуальної тематики.

Загалом у конкурсних номінаціях перемоги та спеціальні заохочувальні відзнаки секретаріату НСЖУ здобули майже півтора десятка журналістів, редакцій, спілчанських осередків.

У складі журі творчих конкурсів працювали голова НСЖУ Сергій Томіленко, секретар НСЖУ Зоя Шарикова, відомі журналісти й громадські діячі Людмила Мех, Віра Черемних, Євген Якунов та Ірина Федорів.

– З більшості регіонів надійшли цікаві й гідні роботи, – зазначив голова НСЖУ Сергій Томіленко за підсумками засідання журі. – Вітаємо переможців і активних учасників змагань на звання кращих у професії та в спілчанській роботі! Усім колегам, які за свою творчість і громадську діяльність заслужено, їх буде вручено у вересні на окремому урочистому заході НСЖУ. здобули відзнаки

«Журналіст року» серед регіональних ЗМІ

Головатий Володимир Володимирович (м. Бердянськ, Запорізька область) – журналіст ТОВ «Інформаційна група ПРО100» за цикл публікацій у pro.berdyansk.biz з гострих соціальних проблем.
 
Переможцем у номінації «Журналістська акція» стала

Запорізька обласна організація НСЖУ (голова Наталія Кузьменко, відповідальний секретар Валентина Манжура) – за організацію та проведення благодійних аукціонів «Рука підтримки» (збір коштів для журналістів-ветеранів, для колег, які потребують лікування).
 
В номінації «Кращий журналістський матеріал (фоторепортаж, серія) про події на Сході України в зоні ООС» спеціальну відзнаку отримали

Газета «Таврія» (м. Токмак, Запорізька область), головний редактор Людмила Арман – за активну участь у творчих конкурсах НСЖУ.

Міськрайонна газета «Новий день» (м. Мелітополь, Запорізька область), головний редактор Діляра Кудусова – за активну участь у творчих конкурсах НСЖУ.
 
Спеціальну відзнаку у конкурсі «Краща обласна організація НСЖУ» отримала

Запорізька обласна організація НСЖУ (голова Наталія Кузьменко, відповідальний секретар Валентина Манжура) – за активну участь у творчих конкурсах НСЖУ.

http://jerait.com