Відшуміло «Азовське літо-2019»

http://jerait.com

В Бердянську відбувся XXI Всеукраїнський фестиваль журналістів «Азовське літо-2019». Цей щорічний форум вже став майданчиком для обміну професійним досвідом, проведення журналістських дискусій і майстер-класів. Але основна мета - популяризація курортного потенціалу Бердянська.

Нинішнього року фестиваль зібрав близько 80 представників ЗМІ з 13 регіонів України.

Додамо, що п'ять останніх років фестиваль проходить за безпосередньої підтримки народних депутатів України Олександра Пономарьова та Сергія Валентирова. Значну фінансову допомогу надає місто. Організатори фестивалю «Азовське літо-2018» – виконавчий комітет Бердянської міської ради, Бердянська міська первинна організація ЗОО НСЖУ, редакції газет «Південна зоря» і «Бердянские ведомости», телерадіокомпанія «ЮГ», інформаційний портал «PRO.berdyansk.biz».

На урочистому відкритті, яке відбулося 31 травня в конференц-залі бази відпочинку «Фіона», учасників фестивалю привітали міський голова Володимир Чепурний, секретар міськради Олексій Холод, секретар Національної спілки журналістів України Віталій Голубєв і головний редактор газети «Південна зоря», заслужений журналіст України Віктор Михайличенко.

Віталій Голубєв вручив Володимиру Чепурному подяку від НСЖУ за підтримку ідей Національної спілки журналістів України та сприяння в реалізації завдань найбільшої журналістської організації України, а багаторічному фотокору газети «Південна зоря» Анатолію Савону за професійну роботу та з нагоди 70-річчя - Почесну грамоту НСЖУ.

Потім Віталій Голубєв провів для учасників фестивалю тематичну дискусію на тему «Дохід редакції - спільна справа всього колективу: як журналісти можуть допомогти своєму ЗМІ заробляти гроші на спецпроектах».

Потім журналісти побували з екскурсією на відродженому підприємстві «AZMOL British Petrochemical», де з цікавістю оглянули цехи по виробництву і розфасовці масел, оцінили комфортність і затишок дитячого оздоровчого табору «Факел», побачили виступи дитячих колективів та місто, як на долоні, з висоти пташиного польоту - на колесі огляду, загадали бажання на Кріслі бажань, сфотографувалися біля пам'ятника Бичку-годувальнику.

Завжди бажана частина програми Всеукраїнського фестивалю журналістів для багатьох його учасників - це відвідування зоопарку «Сафарі» - найбільшого приватного зоопарку в Україні.

Цікавим моментом для журналістів стало ознайомлення з археологічною виставкою «Таємниці степових пірамід», яка відкрилася до 40-річчя Бердянського археологічного товариства «Ольвія-Арго» в музеї історії міста.

У медійників була можливість ознайомитися з історією міста-курорту, побачити серед експонатів надзвичайно унікальну річ - бронзовий посох, яким близько 5000 років. Археологи привезли цю знахідку в музей всього на один день, щоб показати журналістам- учасникам фестивалю «Азовське літо-2019».

З можливостями сімейного відпочинку медійники знайомилися в пансіонаті «Славутич», а чудова база відпочинку «Фіона», де, власне, і пройшов фестиваль «Азовське літо-2019», вразила його учасників не тільки гостинністю і затишком, але також злагодженою та професійною роботою персоналу.

Крім того, акули пера встигли відвідати фестиваль «Розумні діти», який ось уже четвертий рік поспіль проходить за підтримки Олександра Пономарьова, побувати в художньому музеї і навіть творчо попрацювати.

Завершальний день «Азовського літа-2019» приніс сюрприз усім його учасникам. Найстійкіші і сміливі журналісти взяли участь у Всеукраїнському квесті «Створи свою територію безпеки». Його організаторами виступили ГУ ДСНС, ЗОО НСЖУ та виконком Бердянської міськради. Генеральний спонсор змагань - компанія «Фокстрот». А ось тренерами і суддями учасників виступили восьмикласники - юні рятувальники - бердянської школи № 6 на чолі з директором Оленою Ізотової.

На закритті фестивалю було підбито підсумки триденної роботи, а також відзначено символічними призами учасників творчого конкурсу «Сто слів про Бердянськ».

«Азовське літо-2019» залишиться в пам'яті його учасників позитивними емоціями, цікавим спілкуванням, новими знайомствами і безліччю фотографій - тих, хто потрапив в об'єктив.

А Бердянськ, у свою чергу, буде радий гостям і туристам з усіх регіонів країни, де про наше гостинне місто українці дізнаються з публікацій учасників цьогорічного форуму.

Юлія Тисленко

http://jerait.com