Як запорізькі журналісти створювали власну територію безпеки

http://jerait.com

У Бердянську, в рамках фестивалю «Азовське літо – 2019», відбувся Всеукраїнський квест з цивільного захисту для працівників мас-медіа «Створи власну територію безпеки під час відпочинку».

Організаторами змагань стали Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Запорізька обласна організація Національної спілки журналістів та виконавчий комітет Бердянської міської ради. Генеральним спонсором виступила Група компанії «Фокстрот».
 
Учасників чекали 7 захоплюючих етапів. На кожному із них журналістам ліквідували умовну пожежу за допомогою вогнегасника, рятували постраждалого із зони хімічного забруднення, влучали в мішень із пожежного ствола, надавали долікарську допомогу, проходили психологічні випробування та «рятували потопаючого».

Головними суддями змагань були учасники команди Дружин юних пожежних загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Бердянської міської ради , які за принципом «молодший-старшому» навчали дорослих створювати територію безпеки навколо себе.

Бронзовим призером квесту стала збірна команда представників засобів масової інформації із Кіровоградської, Харківської та Закарпатської областей. Почесне срібло отримала збірна ЗМІ Запорізької та Дніпропетровської областей. А чемпіоном квесту «Створи власну територію безпеки» та беззаперечним лідером стала команда журналістів запорізьких регіональних ЗМІ.

"Популяризація здорового способу життя та виховання культури безпечної поведінки – запорука безпечного майбутнього усієї країни. Особливо гостро постає це питання під час літнього оздоровчого відпочинку. Показово, що дбають про це не тільки рятувальники і журналісти, а й організації, які у своїй діяльності керуються принципами безпеки та захисту співробітників та споживачів. За підтримки журналістів ще більше дітей та дорослих будуть знати правила безпеки, жити радісно, адже комфортно там, де безпечно", - зазначила начальник сектору зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Запорізькій області підполковник служби цивільного захисту, член НСЖУ Юлія Баришева.

Організатори квесту сподіваються, що всі отримані знання стануть в нагоді учасникам і допоможуть ще якісніше проводити спільну роботу рятувальників та журналістів по профілактиці безпеки життєдіяльності.

http://jerait.com