Зустріч з відомим поетом і журналістом

http://jerait.com

В рамках «Поетичного травня» в Запорізькій обласній бібліотеці пройшла зустріч читачів з головою обласної організації Національної спілки письменників України, поетом, членом НСЖУ Олександром Медком.

Митець розповів про свої творчі плани, поділився цікавими історіями. Також презентував свою четверту книгу «Про природу». До збірки увійшли нові поезії автора і низка його перекладів творів Парменіда, Платона, Ксенофана, Плотіна та Святого письма «Екклезіаста».

Зазначимо, цього року Олександр Медко став лауреатом міжнародної літературно-мистецької премії ім. Пантелеймона Куліша за книжку «Хора» та Міжнародної літературної премії Григорія Сковороди «Сад божественних пісень» за глибоке осмислення нашої реальності і переклади давньогрецьких поетів-філософів у книзі «Буття і порожнеча».

Додамо також, що «Поетичний травень» другий рік поспіль запорізькі письменники проводять спільно з обласною журналістською організацією. І це природньо, адже багато майстрів красного слова є водночас активними членами ЗОО НСЖУ.

http://jerait.com