Запорізькі журналісти підтримали «Бал героїв»

http://jerait.com

У Запорізькій обласній філармонії вперше у регіоні пройшов «Бал героїв», головними учасниками якого стали ветерани визвольної війни на Донбасі, їхні дружини, наречені, подруги, а також доньки, мами і сестри та волонтери. В ході акції організатори вручили нагороди матерям та дружинам бійців, волонтеркам за їхню підтримку військових.

Прем’єри двох авторських пісень написаних спеціально для балу викликали щире захоплення.

«Вкради мене у війни» виконали ведуча балу, його ідейна натхненниця і організаторка Олена Ярошенко і воїн 79-ої бригади Олег Мироненко (Сорока). Слова пісні написав Віктор Залевський, музику - Микола Ведмедеря.

А дружини бійців, чиї весілля були організовані в рамках благодійного проекту волонтерки Олени Ярошенко «Кохання перемагає», Ольга Медведкова , Марія Гамм, Ніка Опанасенко та Інна Хащина зворушливо виконали для своїх коханих пісню «Я прийду в твої сни» авторки Олени Макарчук.
 
Газета «Запорізька правда» стала партнером цієї прекрасної волонтерської акції. Чарівним дівчатам-нареченим і їх судженим – воїнам-захисникам України ЗМІ подарувало фотосесію «лав-сторі» та фотофіксацію їхнього весілля.

«Бал героїв» підтримала і Запорізька обласна організація Національної спілки журналістів України. Щоб кохані жінки наших героїв, заради яких власне і було організовано такий чудовий захід, відчули себе справжніми королевами, ми запросили майстринь краси – перукарів із Запорізького вищого професійного училища моди і стилю та візажистів – консультантів компанії «Мері Кей».

З творчим колективом викладачів і студентів училища моди і стилю журналістів поєднує давнішня дружба і волонтерські справи. Нагадаємо, що викладач Наталя Бабаєва із доньками допомагали організовувати майстер- класи для журналістів, передплатників «Запорізької правди», дітей з родин медійників, військових, а також дітлахів з пільгових категорій з виготовлення оберегів для хлопців, в училищі збирали для бійців смаколики, а ми вивозили ці подарунки їх адресатам на передову. Перукарі училища регулярно безкоштовно роблять зачіски військовослужбовцям у підрозділах, що дислокуються на території Запоріжжя та пацієнтам Запорізького військового госпіталю. Тож і нині на заклик «Запорізької правди» допомогти прикрасити учасниць «Балу героїв» в училищі відгукнулись з готовністю. У свій вихідний перукарки-майстрині виробничого навчання Юлія Коваль, Інна Сумова, Юлія Калініна, Анастасія Демчук та їх студентки Рита Гузенко, Дарина Ляшенко, Любов Пирх та Мілана Рудницька не покладаючи рук за чотири години створили унікальні святкові зачіски 18-ти учасницям балу та 10-м моделям, які брали участь у показі весільних суконь проекту «Кохання перемагає». Нагадаємо, що в його рамках нареченим бійців безкоштовно надають плаття для весілля.

- Серед учасниць балу чимало жінок, які захищають нас. Вони дуже сміливі і мужні. Ми захоплюємося їхньою військово вправністю. І для нас велика честь, що принагідно можемо допомогти їм реалізувати свою красу і жіночність, - говорить викладачка училища Юлія Коваль.

Благодійність для викладачів і студентів цього училища має конкретну суть. Вони активно долучаються до допомоги у підготовці різноманітних соціальних заходів у нашому обласному центрі. Без їх вправних рук не обходиться жодне грандіозне свято у Запоріжжі.

Таких добровільних помічників у «Балу героїв» було чимало. Зокрема, неповторна «Танцювальна сотня» з Дніпра подарувала учасникам цікаві номери і веселі хореографічні майстер-класи.

Пісні, вірші, лицарські бої, відео-ролики, багато танців. Тут у всіх був чудовий настрій і щасливі посмішки. Захід всім сподобався. Його учасники вже заговорили про те, щоб зробити його традиційним.

Олександра Воронцова, фото Олександра Максимова

http://jerait.com